Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisEma's visai neišmanusis - Page 2 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Ema's visai neišmanusis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 8:29 am

SMS

O kodėl?Tokie nesuderinami?
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 5:50 pm

Ema,Ema,Ema. Kaip matau čia žinios greitai plečiasi, man tai nepatinka;D Ne tik tau, brangute, bet ir sau:)*
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 5:57 pm

Doh, Katerinai senai galas buvo. Į tavo draugų meiles? C'mon Ema, ten tik žmogus. Tikrai? gal reikia padėti pasirinkti?:)*
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:04 pm

salvatorių..pff, kiek jiem metukų? trys ar keturi? -.- jei dėl jos viską padarytų, tai ir mirs dėl jos. o tada susitvarkysiu su Elena. Pati žinai, kad nori rinktis mane:) Tuomet padėsiu;)* Tik turėsi padėti sugalvoti kaip. Dabar, man tu reikalinga:)
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:16 pm

oh hell no, aš seksualesnis;D žinoma, kad tave pažįstu, kaip ir tu mane:) taip, reikia. tu išmanai apie visus tuos prakeiksmus, tik bijau, kad manęs neišduotum. viskas ką aš sakau skamba seksualiai, todėl tu ir nori man padėti:)*
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:33 pm

sms: visų pirma man reikia rasti Eleną, o tada jau žiūrėsim, kaip kas.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 7:18 pm

sms: nežinau dar, ką žadu, o ko ne. Tačiau jei ką, pranešiu ta, jog nebūtų visokių š. Dabar atkasiau kur Elė, manau ateinantį laiko tarpą būsiu su ja.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:27 am

SMS:
Sveika Ema čia Jennifer prašau ne tiksliau maldauju pasakyk kas čia dedasi man niekas nieko nesako po velnių atrodo lyg čia būtų kokia labai didelė paslaptis.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:38 am

SMS:
Fusk you. Užkniso negyvai net Keite žino o aš durnių vietoje likau okey tada rašau kam kitam kas galėtų man ką nors pasakyti.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:43 am

SMS:
Kas? Klausas turbūt juokauji?
Kur Katherina?
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:46 am

SMS;
Ne nu jums visiems pasimaišė protas gal jūs visi aš turiu omenį manot, kad dabar kai žinau, kad Klausas gyvas sėdėsiu rankas sudėjus po to ką jis padarė ir ruošiasi padaryti?
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:52 am

SMS:
Ema negaliu patikėti ką tu sakai dėl jo tu mane nužudytum? Na viskas man pakaks šito beprotnamio.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:54 am

SMS:
Ačiū už įspėjimą arba ištrauki iš ten Kath arba aš pati imsiuosi tvarkyti šitą mėšlą.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 11:59 am

SMS:
Ema pabrėžkim šį žodį kol kas, aš ten nesikišiu.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:03 pm

SMS:
Ema,kokie čia reikalai dėl Kath? Jenifer tu pasakei?Nes jau ji žino apie Klausa.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:04 pm

SMS:
Gerai Ema pabandysiu pasikliauti tavimi.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:05 pm

SMS:
Nieko tokio dėl to :) tik man labai nepatinka kai ji būna susirūpinus.Nėr ką tada veikti.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:08 pm

SMS:
Nu kad ne tik krušti mintis,šeip pabūti dviese.Dabar truputi ramesnis esi.Jau seniau buvo toks laikas :D
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:08 pm

SMS:
Tikiuosi žinai ką darai?
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:12 pm

SMS:
O kaip gerai moku apgauti tave mažoji Ema :D
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:12 pm

SMS:
Aš aš tau panaši į žmogų? :D
Gerai palieku viską tavo rankose.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:14 pm

SMS:
Patikėk nerodysiu ;D tau užteks ir kitų be manęs :D
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:15 pm

SMS:
Pati puikia žinau tik keistai skamba kai esi vampyras.
Okey netrukdysiu tau. Tikiuosi viskas bus gerai.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:18 pm

SMS:
Prajuokinai. :)
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:21 pm

SMS:
Na matai kaip čia pasakius pati sakai kad aš tau nedominu tai koks man reikalas tau rodyti koks esu :D pati tai išdrožei o dabar taip kalbi :D švelniai pasakius tavęs niekada nesuprasdavau mergyt :D
Bet geriau nevadink taip,nes tada teks tau saugotis savo dailų užpakaliuka.Bet kada galiu užpulti.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Ema's visai neišmanusis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ema's visai neišmanusis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 211Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-