Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisEma's visai neišmanusis - Page 10 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Ema's visai neišmanusis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:51 pm

Sms:

Man reikėjo pabandyti. Aš juk turėjau žinoti, kokia stipri aš besu. Net negalvojau, jog pavyks. Bet žinojau, kad nemirsiu. Tad, nieko baisaus.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:53 pm

SMS:

Ai tai yra Elenos draugė-Caroline :D
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:55 pm

Sms:

Bet dabar tikrai nesirūpink, nes viskas man yra gerai.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:55 pm

SMS:

Dabar pamėgau blondines :D
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:58 pm

SMS:

Manau iš jos dabartinės reakcijos,tikisi rimtu santykiu :D
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:04 pm

sms: jau spėjau įsitikinti, jog tu savo pažadų nelaužai. sumautas šunsnukis. kodėl gi? jis sužinojo tiesą, ar vien dėl savo sumautų šuniškų pretenzijų, jog nebuvo nužudyta Elena?
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:06 pm

SMS:

Man tai dabar tinka tik toks paprastas draugų bendravimas.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:07 pm

Sms:

Na, ką gi, reiškia atlieku savo jaunesnės sesers pareigas.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:09 pm

Sms:

Pirma sutik mane, o tada pasitarsim.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:13 pm

Sms:

Aš suvokiu, ką aš darau. Jei rizikuoju, tai protingai. Na ir kas, kad aš kartais būnu idiotiška, bet niekada nebūnu idiotė, dah.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:17 pm

Sms:

Jei mūsų šeima ir aš idiotė, tai ir tu idiotė. Plius, aš bent žinojau, kad nemirsiu. o tu, nuimdama prakeiksmą be antrininkės, Klausui to nežinant, taip pat rizikavai kvailai, tad, prašyčiau, neprikišinėk man to.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:19 pm

sms: nė velnio, Ema. nežudydama Elenos, tu padėjai daug kam. be kaip faktas, visiems niekuomet neįtiksi. O dėl Lucy... Ji negyva.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:22 pm

Sms:

Tadgi, aš ir Danielis paimsim ir ramiai jį prikelsim. Vsio, temą uždarėm.

- LI.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:31 pm

Sms:

Oh, jis vienas numirs, o mudviem abiem tikrai nieko nenutiks, gah.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:38 pm

Sms:

Žinok tik vieną - kad ir kokia idiotė atrodyčiau, ne vienus metus gyvenau be tavo priežiūros ir net būdama jaunesnė sugebėdavau prikelti žmones, tad aš moku savimi pasirūpinti.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:42 pm

Sms:

O, nuostabu! Nusišik ant manęs. Fine. Kaip sau nori.

Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 7:52 am

SMS:

Na matai,nesu iš tų kurie mėgsta nuvilti kitus ;D
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 11:47 am

Sms:

Ema, nebūtumei žinojusi, nebūtum net pagalvojus, numirsiu aš ar ne. Kiek laiko mes būnam atskirai, kiek laiko mes dirbame įvairiausias kvailystes? Neapsaugosi manęs nuo visko, ką kvailo aš darau. Prašau, nepyk dėl to.

-Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 12:32 pm

Sms:

Kai susitiksime, normaliai ir išsiaiškinsime viską.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 1:09 pm

Sms:

Kur ir kada, po galais?

- Li.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 1:14 pm

sms: vis dėl to, tikiuosi, jog man praneši apie savo paskutinįjį sprendimą ir jei išvyksi, bent jau susirasi mane ir kaip priklauso atsisveikinsi.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 2:20 pm

Sms:

Nedrįsk. Tada tu būsi lygiai tokia pati kvaila, kaip ir aš.


- LI.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 4:40 pm

Sms:

Saugok save, sese.
Myliu.


-Li.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:24 pm

sms: gali, tačiau aš nereikalauju pilnos atsisveikinimo litanijos. Tiesiog norėsiu tave pamatyti, bent jau šįkart, jei sakai, jog dar ilgai nesimatysim. Tad, man užteks ir paprasčiausio "iki".
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:27 pm

sms: tuomet aš džiaugsiuosi.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Ema's visai neišmanusis - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ema's visai neišmanusis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1011Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-