Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisEma's visai neišmanusis - Page 9 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Ema's visai neišmanusis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimeSk. 05 22, 2011 8:49 am

SMS:

Tam reikalingi geri draugai :D ačiū :D
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimeSk. 05 22, 2011 10:02 am

sms: jei tik pats ką nors atrasiu, divaži, žmogienos dabar čia kaip duonos deficitas per karą. draugė, paskui buvusi, paskui vėl draugė, paskui vėl buvusi, paskui priešė, o dabar nė pats nežinau kas... matyt, jei vis nepaliaujamai ieškau būdų kaip ją gelbėti, kažkas liko...

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:12 pm

sms: ne, promise, susirasim ką nors sultingo, tikrai aš neleisiu tau dietos laikytis... jėtus, apie vyrus nė nedrįsk galvoti, o dar juolab apie tokį kaip Stėfka, ir šiaip, jau vieno man asmeniškai per daug...

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:17 pm

sms: jei taikais į širdutę, galiu garantuotai pasakyt, jog šiuo metu pirmenybę garantuotai teikiu antiStėfkos klubo narėms. (sun)

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:22 pm

sms: vava, jau vien už tai pradėsiu tave mylėt.

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:27 pm

sms: žinoma, kad turi, saulel.

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:35 pm

sms: ėėh, spėju, jog tu jau žinai, jog aš ne profas ties tokiomis kalbomis. (nod) ką turi omeny sakydama paskutinį?

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:40 pm

sms: čia man tik gliūčina, ar tu tikrai pasakei, jog šį šimtmetį? kuriais velniais?

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:48 pm

sms: būtent, kadangi žinant mano būdą, šimtmečio galiu ir lengvai nebeištempti. juk jau dukart miriau, trečias nemeluoja... o dėl keiksmažodžių, atleisk saulel, nuostaba, matyt, daro savo. Suprantu, jog tu ne viena iš tų, kurios siekia ilgai ir nuobodžiai kartu nugyventi kelis šimtmečius.. Tuo tu ir skiriesi nuo kitų.. Ir manau, jog negaliu laikytis tavęs įsitvėręs. Žinoma, nenoriu, jog išvažiuotum, tačiau tai būtų tavo pačios pasirinkimas, Ema, kadangi aš ir pats nesu ant balto vienaragio neštas ir pamestas kluika, kuris imtų pilt noveles kodėl tu turėtum neišvykti.

- Damon
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:54 pm

sms: taigi, visgi pagrindinė priežastis ir esu aš pats. ir leisk paklausti, jeigu niekuomet dar to gyvenime nejautei, kodėl tuomet nori pabėgti vos viskam prasidėjus? Juk vis dėl to, tai turi atsitikti ankščiau ar vėliau, nori to, ar ne.

- Damon
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 5:28 pm

SMS:

Pasinaudosiu tavo tokiu dosnumu kada nors ;D
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:26 pm

sms: taip, nepūsiu miglos į akis sakydamas, jog man nereikia kitų ir aš susitupėjau. Tačiau aš pažadėjau sau, jog aš pabandysiu su savim susitaikyti ir nebereikalaut kitų merginų dėmesio, kai surasiu tą, kuri pajėgs atkreipti visą mano dėmesį į save. Tiesiog, jog aš pasikeisčiau, man reikia tinkamos moters. Ir juo toliau, juo dažniau pradedu galvoti, jog tu viena iš tų, kuriai puikiai turėtų atitikti šią poziciją.

- Damon


Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:50 pm

Sms:

Spėk kas, mieloji, atvyko padėti tau pabudinti šio miestelio? ;*

-Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:53 pm

Sms:

Tai kad čia šneka visi Ema, Ema.. Žiūriu, kad girdėta kažkur man tokia. O dar jei ant viso miestelio sklinda, tai faktas, kad mano sesuo irgi čia atklydo.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:58 pm

Sms:

Na, matai, čia gi nuo seno draugų ir pažįstamų maišalynė. Pasismaginau keletą dešimtmečių, atbaliavojau, atūliavojau, tai sakau, kad reikia ir į tipo tą "normalų gyvenimą" sugrįžti. T.y. Gerti keletą kartų mažiau, mylėtis, oh, irgi, o ir savas galias būtų neprošal panaudot bent kiek vėlgi..
O tu kiek laiko jau čia? Ir ką spėjai padrebint?


- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:06 pm

Sms:

Spėjau čia pabūti gerą valandą, o jau žinau, kad tą prakeiksmą panaikino ne kas kitas, kaip pati panelė Swynford. Better - be antrininkės kraujo.
Žinai, kol visi tavim atsidžiaugia, sunkoka ;>

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:17 pm

Sms:

Na, aš žinau viską ;> Juk esu Pinkis.
O jei rimčiau, tai sutikau Damon'ą ir Eleną šliurpiančius dėl kažkokios lavonėlės. Tai ir papasakojo.


- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:23 pm

Sms:

Ten Lucy, man atrodo, kažkur matyta. Beveik užtikrinu, kad tai padarė originalas, nes šis dūris buvo tiesiai į patį vidurį širdies. Dažniausiai paprasti vampyrai taip nepataiko.

-Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:28 pm

Sms:

Galimas daiktas, jog tai buvo toji originalė. Jie mėgsta pakankinti vardan savo malonumo.
Ne, žinoma, kad nesiimu.


- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:35 pm

Sms:

Oo taip. Būtent. Jie šikniai, mes kalės. Man labiau patinka kalės.
Tikrai. Juk žinai, kad beveik niekada tau nemeluoju. Ir, spėju, dabar turi rimtesnių reikalų, nei tikrinti ką daro tavo mažoji sesuo.


- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:38 pm

Sms:

Beveik nereiškia, jog dabar tau meluoju. Aš jo nenaudoju. Pasitikėk manimi.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:41 pm

Sms:

Aš nekvaila. Nemirsiu.

-Li.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:45 pm

Sms:

Viskas man gerai. Ir ačiū už komplimentą, bet gražiau skambėtų kokie kiti žodžiai.

- Li.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:48 pm

SMS:

Sveika Ema,ką darai?
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:51 pm

SMS:

Ai matai,dabar šeip klube šoku dabar kažkoki šoki,net nežinau pavadinimo :D
Ir kodėl tu nieko doro neveiki?
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Ema's visai neišmanusis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ema's visai neišmanusis   Ema's visai neišmanusis - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ema's visai neišmanusis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 911Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-