Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisSandrutės šeimyna - Page 2 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Sandrutės šeimyna

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Sandrutės šeimyna - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandrutės šeimyna   Sandrutės šeimyna - Page 2 Icon_minitimePir. 12 12, 2011 4:02 pm

noriu kad ateitai į 23 namelį man nuotaiką da labiau pakelt ir noriu kad Jared dasigertų.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Sandrutės šeimyna - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandrutės šeimyna   Sandrutės šeimyna - Page 2 Icon_minitimePir. 12 12, 2011 5:47 pm

Gal ir man ką sugalvosi? :)) iš ko? (Megan, tuoj ateis.)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Sandrutės šeimyna - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandrutės šeimyna   Sandrutės šeimyna - Page 2 Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:24 pm

Nu žinok nuliūdintsiu nieko negalvosiu
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Sandrutės šeimyna - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandrutės šeimyna   Sandrutės šeimyna - Page 2 Icon_minitimePir. 12 12, 2011 7:56 pm

Pabūk gerutė ir sukurk ką nors Megei, o aš sukursiu tada Tinačkai ir Sandrai.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Sandrutės šeimyna - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandrutės šeimyna   Sandrutės šeimyna - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 11:30 am

Nu okis :)))

Dvi draugės nuo pampersų laikų,kurios visada pešdavosi del kažkokios be galvos lėlės.Kai buvo jau paauglės.Pradėjo jos sutart.Kadangi abidvi lankė šokius tuos pačius jos šitaip ir susidraugavao.Prdėjo abidvi varyt į tūsus,daryt nesveikus vakarėlius.Užaugę jos vistiek nesiskyrė ir buvo kai dvi sesutės kurios sulipintos ir negali viena nuo kitos atsitraukti.Pradėjo mokytis aukštajame unifersatete ir taip išėjo,kad gyveno vienam bute.Jos žiaurei gerai sutardavo,sutaria ir sutars.

Nu nežinau nesiseka čia man jai tiks tai imam ?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Sandrutės šeimyna - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandrutės šeimyna   Sandrutės šeimyna - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 8:27 pm

Na manau tinka. ;)*
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Sandrutės šeimyna - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sandrutės šeimyna   Sandrutės šeimyna - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Sandrutės šeimyna

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Elio šeimyna
» Amės šeimyna
» Bonnie šeimyna

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šeima-