Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisAmės šeimyna EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Amės šeimyna

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeŠt. 12 03, 2011 10:59 am

Num kyciukai, ateisit? :)**


Paskutinį kartą redagavo AMELIA ROBINSON, Št. 12 03, 2011 4:41 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeŠt. 12 03, 2011 11:00 am

Mane? :)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeŠt. 12 03, 2011 11:01 am

O kuo norėtum? :)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:13 pm

Mane sun priimsi?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:21 pm

Aš tai gal iš meilių norėčiau:)))))*******
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:28 pm

MAX VERT rašo:
Mane sun priimsi?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:28 pm

MAX VERT rašo:
Aš tai gal iš meilių norėčiau:)))))*******
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:31 pm

Jojo būkit iš meilių.Max,kad mano sesutė žinotų,kad meilė tai likimo dovana :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:35 pm

gerai, sorry kad nepamačiau ;DD
Gali būt iš meilių jeigu taip nori ;DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:36 pm

Noriu noriu:DDDD**
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:37 pm

Bet jei ją išduodi, tai iš karto mirsi, supratai? ;DD
Tu siūlyk, nebent nori kad aš pasiūlyčiau.. bet tada jau šakutės tau bus ;DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:41 pm

Kaip tu mane nužudysi jai tu žmogus.Nu gerai aš tevęs neišduosiu. Nu aš jau nesiūlysiu,nes mano galva tuščia tuštutėlė.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:42 pm

Pamatysi, rasiu būdu tave užmušt.. bet mirsi su saulės šviesoje arba bus išrauta širdis ;DD
Gerai, palauk, tuoj ką nors pagalvosiu.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:43 pm

Ant rimto, tu tik ją pabandai išduot, iš karto užmušu vietoj...
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:50 pm

Dorian-Negasdyk kas tu toks dar per vienas.

Amelia-Galvok laukiu(sun)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:51 pm

Aš tave dabar tik perspėju, bet tik sugalvosi ją išduot - tau p*zda.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:51 pm

Gerai, Dorianai, nusiramink..

Max` iš žiauriai didelių meilių nori?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:54 pm

Amelia- Tai jei jau tu vienintele tai iš labai didelių(sun)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:55 pm

Dorian- Kiba tu nori būt jos bernas?:DDDD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:56 pm

Ne, nenoriu, bet tu žiūrėk, jeigu ji man pasiskus - Max neišgyvens..
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 2:59 pm

Nu tai gerai varysim 1ant 1 xDDD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 3:00 pm

Tu nenorėk dabar su juo eit persimest, nes Max tikrai neišgyvens..
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 3:01 pm

O ką tu žinai apšiks ant tavęs ir vsio XDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 3:08 pm

Ė tu Dorian nekipk čia prie jo.Žinok jis ne iš kelmo spirtas
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitimeSk. 12 04, 2011 3:09 pm

Susipažinę per kažkokį vaidinimą, turėjo vaidinti Romeo ir Julieta. Dėl to vaidinimo, isižiebė kažkokie jausmai.. tikrai stipresni negu tik tai draugystė. Amelijos tėvai žinojo kas toks yra Max'as, todėl uždraudė jiems būti drauge.. bet jų meilei nebuvo ribų, todėl Amelia kiekvieną vakarą ištrūkdavo į netoli esantį miškelį, pasimatyti su savo princu, kurį be galo mylėjo.. gryna meilės istorija tada buvo, bet gi, kai visada, nelemta jai buvo ilgai būti laimingai.. ją pagavo tėvai ir uždarė jos kambarį, bet Maxas kaip tikras Romeo, užkopė į jos kambarį ir jie dar kartą pasimatė.. o tada juos užtiko Amelijos tėvai ir jai teko išvykti.. Maxas pradėjo vaikščioti pro visas merginas iš eilės, o Amelija negalėdama jo pamiršti, niekaip nesugebėjo susirasti kito.. kiekvieną vakarą verkdavo, bet net nesuprasdama, kad verkia dėl to, kad jie išsiskyrė.. Nu bet atvykę į Mystic Falls miestelį, jie vėl susitiks, ir grįš visi tie jausmai, kai jie būdavo kartu ir daugiau nei vienas nenorės kito paleisti..

Tiks? Čia visą meilės istorija teko kurt ;DD
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Amės šeimyna Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amės šeimyna   Amės šeimyna Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Amės šeimyna

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Amės
» Elio šeimyna
» Bonnie šeimyna
» Sandrutės šeimyna

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šeima-