Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisNew phone of Russ - Page 3 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 New phone of Russ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Kevin Foster
Kevin Foster


Pranešimų skaičius : 4006
Meilės : 44
Gyvenvietė : Mystic Falls

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 10:48 am

sms

Kažkas kas žino mano vardą ir nenorėjo prisistatyt paprašė susitikt miesto centre.
Atgal į viršų Go down
Kevin Foster
Kevin Foster


Pranešimų skaičius : 4006
Meilės : 44
Gyvenvietė : Mystic Falls

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 11:11 am

sms

Manau tai svarbu, tad surizikuosiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 5:28 pm

sveikas;D spėk kas apsistojo MF'e:)
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 5:47 pm

no shit;D kolkas esu Alaric'o kailyje, niekas neturėjo žinoti, bet aišku Katerina spėjo kažkam pranešti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 5:52 pm

Šiaip būtų labai miela iš tavo pusės jei įtikintum kažkokį Damon Salvatore, kad Katerinai vaidenasi ir jokio Klaus'o mieste nėra, bet of course, lengva nebūtų. Kaip tu manai ką aš čia veikiu? Sužinojau apie tą vienintelę ir... kas penkis šimtus metų pakartojamą Eleną. Tikiuosi šį kartą man pavyks.:)
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 5:59 pm

Žinoma, kad nesakyk. Ji šiame mieste gerai žinoma, tai garantuoju, kad jau yra eilė didvyrių, norinčių ją išgelbėti <.< Man tas pats, vistiek ji mirs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:18 pm

Ok, kolkas turi misiją su Salvatoriais:) Bet žinios plečiasi labai greitai, so jei nepavyks, nesivargink.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:44 pm

sms: priviet, Russellai. Pusė velnio. Kaip tu?
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:49 pm

sms: irgi, normaliai, gal kiek atitolom, bet viskas kūl ties tuo. Sekas tau, bent jau ramiai pabūt.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:55 pm

sms: buvo ji pas mane, bet va, dabar mergikė įstrigus truputėlį, ir man nė galvelė neįšneša, kaip ją iškrapštyt.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 6:59 pm

sms: Klausas ją pagrobė. Nepergyvenk, aš nieko nesakysiu.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 7:02 pm

sms: nežinau kaip, matyt, miklios rankytės gali viską. taip, kad man dabar būtina surasti Eleną. Tau kartais ji nesakė, kur randasi?
Atgal į viršų Go down
avatar
Hayley Marshall


Pranešimų skaičius : 3380
Meilės : 22

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimePir. 04 18, 2011 7:30 pm

Aišku, oh kaip miela, kai jis ją suras, man bus lengviau ją rasti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:04 pm

msg:
Jėzau ko jūs čia mirštat, tegul žino, ji apie tą Klausą, vis vien nežino, kokiame kūne.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:06 pm

msg:
O kai nesusirūpinus gali ją krušti, right? Atleisk, nepagalvojau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:10 pm

msg:
Rmt? Fuj, tada tu man visai nebepatinki. Btw tai padariau meškos paslaugą, dabar galėsi ją paguosti, pasirodyt didvyriu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:12 pm

msg:
Galėsi kokį kart man įrodyti, koks gi liūtas visgi esi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:17 pm

msg:
Vadinasi esi Bailys, Vėpla ir ištikimas, tai šlykštu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:24 pm

msg:
Niekam čia nerūpi, ką tu žadi sužeisti ar mane užpulti. Kai pačirškinsiu šikną, suprasi, jog brangusis su manim neverta prasidėti.
Be to juk pas tave nebūčiau užsikorus tau ant kaklo ir iš esmės, dabar tu kur kas patrauklesnis, nei anksčiau. Aplamai manęs niekas nesupranta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:32 pm

msg:
brangusis išsiaiškinam vieną dalyką. Pirma aš šamanė ir sena, nesvarbu, kad tu metais kaip vampyras už mane senesnis, aš vis tiek galiu pačirškinti tavo šikną, uždaryti į kriptą ir uždėti burtažodį, kurį galėsiu nuimti tik aš viena, galiu akytėmis liepti tau daryti tai ką noriu, kaip tu gali liepti vampyrams, tad geriau nešokinėk aukščiau bambos, nes gausi smūgį žemiau juostos.
O kam kas reikalingas net nesakysiu. Juk čia tu padeda Klausui, kai esi su Jennifer. Ji beje žino, jog jos sesuo badosi save, o tu net nebandai jai padėti?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:38 pm

msg:
Kažin ar įmanoma tau sugalvoti ką nors įdomesnio negu aš mačiau per savo šamanės gyvenimą.
Brangusis gal tu visgi norėtum , jog aš jai pasakyčiau, jog tu padeda Klausui, kas reiškia, jog nepadeda jos seseriai ir draugei?
Ne mano reikalas, aš tik saugau Klauso šikną ir po to prakeiksmą nuimsiu, viskas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:45 pm

msg:
Aww atrodo, jog tu visgi išsigandai. Pripažink, kad šiek tiek bijai manęs. Nes aš niekinu tuos, kurie apsimeta, jog nieko nebijo. Tai kvaila.
O rimtai niekini? Pasakyk bent vieną priežastį, kodėl man turėtų rūpėti niekini tu mane ar gerbi? Juk aš tau tik žolės parūpinu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:52 pm

Aš negaliu? Tu gal rimtai nori pasėdėti kriptoj? Nes galim susitikti ir išsiaiškinti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:57 pm

msg:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tave lengva apmauti didysis Russell'ai. :DDDD
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 1:11 pm

msg:
Ilgainiui nebe supranti juodo humoro. :D
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



New phone of Russ - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

New phone of Russ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 315Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

 Similar topics

-
» Russ phone
» Russ phone
» L'phone.
» Iz. phone
» RUSS DEADPHONE

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-