Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisNew phone of Russ - Page 15 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 New phone of Russ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutoriusPranešimas
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimeKv. 06 16, 2011 6:25 am

SMS:
Ak taip na tada, kai pats turėsi galimybę su manimi susitikti parašyk man.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 8:14 am

SMS:
Na daryk kaip tau patogiau, keista, kad manęs pasiilgai maniau pakankamai turi draugių kurios tau pakelia nuotaiką.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 8:08 pm

ŠMS:
Na taip žinoma ir manai jog aš tavim patikėsiu, vien dėl to, kad išdavei mane du kartus su mano sese.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 8:38 pm

sms:
Manau tu nieko nesupranti nežinai ką reiškia žodžiai ištikimybė ar meilė, todėl jai daugiau nebenori su manimi būti tiesiog pasakyk man tai į akis.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 8:52 pm

sms:
Manau sugebėsi tai padaryti.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimeŠt. 06 18, 2011 8:51 pm

sms:
Sveikas Russell žinau jog vos pamatęs jog žinutė nuo manęs tu jos neskaitysi, bet man tai svarbu.
Svarbu, nes rašau paskutinį kartą būdama tokia kokią mane pažinojai.
Norėjau atsisveikinti... Ir atsiprašyti, nes tikriausiai buvau kliūtis tavo gyvenime.
Bet dabar noriu, kad žinotum, jog aš pasiduodu nebekovosiu su troškuliu tapsiu tokia kokia buvau labai senai.
Todėl sudie Russell.

Jennifer.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 1:28 pm

sms:
Idiote tu asile ką ten vaidinai žudiką?
Negi jau per mažai padarei žalos man? O ne tau to neužtenka, tau neužtenka vien tik įskaudinti mane, tu turi ir žaloti man artimuosius ir draugus.
Tu toks pat kaip ir Klaus.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 1:32 pm

sms:
Džiaukis, kad esi stipresnis už mane žinai kodėl? Nes nusukčiau tau galvą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



New phone of Russ - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New phone of Russ   New phone of Russ - Page 15 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

New phone of Russ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1515Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

 Similar topics

-
» Russ phone
» Russ phone
» L'phone.
» Iz. phone
» RUSS DEADPHONE

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-