Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklislaido riteris - Page 4 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 laido riteris

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Natalee Sophia Benkly
Natalee Sophia Benkly


Pranešimų skaičius : 5009
Meilės : 72
Metai : 35
Gyvenvietė : Naujasis Orleanas.

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 11:38 am

sms :

Sveikas mano mielas drauge. Tiesa pasakius, einant tiesiai prie reikalo, kodėl viena iš Petrovų moterėlių sako, jog mano sesuo yra Klaus namuose, ir ją ketinama panaudoti kaip laboratorinį triušį norint nuimt tą prakeiksmą ? Žinoma, jeigu teisingai viską supratau.
- Kate.
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 12:46 pm

SMS:
Okey atrodo viską padariau gerai. Jai reikės arba reikia pagalbos parašyk.
Atgal į viršų Go down
Natalee Sophia Benkly
Natalee Sophia Benkly


Pranešimų skaičius : 5009
Meilės : 72
Metai : 35
Gyvenvietė : Naujasis Orleanas.

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 12:52 pm

sms :
Ar tai reiškia bėdą ?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 1:16 pm

msg:
Prašyčiau, negi manim taip nepasitiki? Jau įvykdžiau vieną savo plano dalį. Be to už tai, ką apie mane pagalvojai, aš labai supykau. :)
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 1:50 pm

msg:
Sakykim tai buvo noras, jog ateitum pažiūrėti, kokie ragai bus Klausui, ir kapai man.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 5:05 pm

msg:
Prakeiksmas nuimtas, o Elena gyva. Mano planas rodos pavyko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 5:26 pm

msg:
Visada yra du būdai tiesa? Tai štai..Prakeiksmas nuimtas, kaip buvo rašoma šamanų knygoj..Nemanyk, kad būčiau tiesiog lengvai žudžius ją..Nesu tokia bejausmė...Na gerai tiesą? Jis dar nenuimtas..Tačiau Klauso jėgos padidėjo ir dabar jis pasiversti vilku gali ne tik per pilnatį, bet dar ir per priešpilnį. Kol kas jis to nesuuos. O per tą laiką, aš sužinosiu tikrąjį būdą, kaip be Elenos jį nuimti. Nes tas būdas tikrai yra.
Na tavo teisė rinktis. Pasirinkai nepasitikėjimą. Tegul. Buvo smagu susitikti. :)
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 9:51 pm

msg:
Prašiau tavęs tik vieno Deimonai - pasitikėti manimi. nelengva dirbti kažkieno labui, kas nevertina tavo pastangų...pasakysiu atvirai..palikau ją gyvą ir apsaugojau kitus, tik dėl to, kad prižadėjau tai tau...nežinau kodėl...tu tokį poveikį darai man...bet darai ir tu vienintelis vyras žemėje, dėl krio kažko nežudžiau..kalbant apie tai, kad rizikavau ir vis dar rizikuoju savo gyvybe..susitikti aš norėsiu..visgi man prireiks tavo bučinių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 9:58 pm

msg:
Oh well. Žinant, jog tu savo principus pamini sms žinutėm, tai tų jų beveik nepamini..O šiaip tau atleista...Aš tikriausiai ir pati savimi iki pat galo abejojau..Beje žinai, kaip sekasi Elei?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 10:01 pm

msg:
Oo, tai skamba vyliojančiai. Ką tokio veiki? Hm..Ir kodėl gi nemanai?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 10:26 pm

msg:
Ooo..priminei..aš irgi senokai bevalgiau, reikės ką nors susišaudyt, manyčiau...jeigu ką rasi, palik kokį gardesnį gabalėlį ir man..o šiaip jūs buvę, tiesa? ir tu spėju vis dar kažką jai jauti? mačiau iš tavo žvilgsnelio..
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 22, 2011 10:09 am

msg:
oo...atrodo teks tenkintis maišeliais..padovanosi keletą? aš savo atsargų , dar nespėjau sukaupti..oo, įdomi ir spalvinga jūsų istorija...bet dabar ji su Stefan'u ar ne? žinok, manau ir ji tau vis dar kažką jaučia..gerai, žinoti, kad pasaulyje visgi yra moteris, kurią tu gali mylėti..ačiū dievui moteris.
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Elena Gilbert


Pranešimų skaičius : 6480
Meilės : 672
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls, Salvatore house

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 3:25 pm

sms:


Man reikia tavo pagalbos,ateik kuo greičiau prie didžiojo skardžio,tik prašau greičiau jai gali....
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:15 pm

msg:
o tikrai? manau man šiek tiek jos pasilaikyti reikėtų.;D na tada man jau ramiau, kad visgi egzistuoja galimybė įlįsti į tavo širdelę, ir nereiks darytis lyties keitimo operacijos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:20 pm

msg:
Ar tau kada nors atrodė , kad jis man gali patikti? Dievaži, jis kažkoks weird...
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:23 pm

msg:
O aš maniau , kad turiu ir daugiau geresnių savybių už kurias reiktų mylėt.;o
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:34 pm

msg:
pasiruošk sąrašą kokie jie, aš visai norėčiau išgirsti. okis, dabar rimtai. turėsim paskutinį kartą susitikti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:36 pm

msg:
dėl to tu man ir patinki. paskutinį šį šimtmetį, manyčiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:43 pm

msg:
tu ką nesitiki tiek išgyvent? gerai atleisk juokauju. visų pirma tai negražu keiktis prie merginos..antra supranti Deimonai aš žinau kada reikia atitrūkti vienas nuo kito, kitu atveju pasidarys per daug buitiška aplinka, taip pat ir su tavimi. Trečia...manau, kad man laikas išvažiuoti..padariau čia tiek kiek reikėjo, ir kiek galėjau..noriu pabėgti..bet ne nuo tavęs..nuo Klauso, nuo bad planų ir etc..
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:50 pm

msg:
na aš šamanė right? duosiu dalykėlį, kurį visada turėsi nešiotis ir aš pajusiu, kada tavo šelmiškas šypsnis nebelies veido...džiaugiuosi, jog supranti..tik yra problema..su tavimi aš galėčiau ir netgi norėčiau nugyventi kelis šimtmečius..galėčiau vardint ir vardint kodėl..tai ir yra didžiausia priežastis dėl ko išvažiuoju Deimonai..grįžusi pajutau tau tai, ko nejaučiau jau seniai. ir apskritai tikriausiai nesu jautusi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 4:58 pm

msg:
kodėl bėgu? nes bijau..nes žinau..žinau, kad tai nėra gerai..tai mane palauš. palauš tai, ką taip ilgai stačiau..aš bijau, nes žinau, kad myliu tą, kuris nėra toks, kuris rištų gyvenimą su kokia nors moterimi..ypač manimi. ir tik nesakyk, kad tai darytum , nes tai ne tiesa..aš ne ta kurios tu nori, ne ta kuri priverčia tavo gyvenimą suktis kita puse..ne ta, kurią norėtum išvysti prieš užmiegat ir atsikėlus ryte...tu dar jaunas, tau dar rūpi lakstymai..ir argi tai netiesa? jeigu ne, aš būsiu paklaikusiai laiminga beje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:29 pm

msg:
Žinai, ką? Geriau nebekalbėkim apie tai. Puikiai žinom, kad mums nieko neišeis..Tikiuosi, jog savo gyvenime sutiksi tą, kuri visgi sugebės atkreipti visą dėmesį į save..Ir, kuri nebus viena iš tų, o bus vienintelė..Ir tą, kuria tu net nesuabejosi, mielasis.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
Damon Salvatore
life's hard - eat a vegetrian

Pranešimų skaičius : 5650
Meilės : 666

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:42 pm

sms: tiesiog, aš tikrai tikiuosi, jog tu nedingsi amžiams, kaip ir daugelis. Neatsižvelgiant, ar pavyks mums ką nors rišti, ar ne, tiesiog, nenoriu, jog mudviejų bendravimas visiškai nutrūktų. Ypač po to, ką pasiryžai padaryti dėl manęs...

- Damon
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:43 pm

msg:
Jis visiškai nenutrūks..Kai išmoksiu žiūrėti į tave kaip anksčiau - grįšiu. Aš pažadėjau Deimonai, o pažadų aš nelaužau. Nors vieną neblogą kuolą nuo Klauso gavau, beveik prie širdies. Bet tiek to.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:05 pm

msg
Esmė, kad aš nuėmiau prakeiksmą Deimonai...Nenužudydama Elenos pakenkiau visiems...Aš tokia...sumauta? Taip sumauta, suknista šamanė. Ir iš tikro pati prisiprašiau, jis visai nenorėjo manęs kankinti, tiesiog..Kas ten su Lucy?
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



laido riteris - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

laido riteris

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Laido princesė
» Matto laido galas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-