Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklislaido riteris - Page 5 EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 laido riteris

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:22 pm

msg:
Taip, bet tik iš vienos pusės. Dabar Klausas gali viską...Dabar jūs turit saugotis. Štai tau dar viena priežastis kodėl išvažiuoju ir...atrama priežasčiai, kodėl negaliu išvažiuoti..Taip žinau, mano kvaila sesuo, bandė prikelti..
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 2:14 pm

msg:
Nemanai, kad gali būti neįmanoma normaliai išsiskirti po to? Bent jau mano požiūriu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:24 pm

msg:
O jeigu man neužteks?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:28 pm

msg:
Ar aš atrodau kaip visiškai totali kvailė? Nes taip jaučiuosi.;/ Kaip Lucy?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:31 pm

msg:
Ir ačiū dievui..O tai dar ir apsiverkčiau, kaip per tas melodramas. Tai kur tas prakeiktas Daniel'is?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:35 pm

msg:
Aš tikiuosi Jūs suprantat, kad kuo vėliau ją prikėlinėsit, tuo didesnės komplikacijos jai gausis...
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:41 pm

msg:
hm...kur jis galėjo tiesiog dingti? tikiuosi nieko nenutiko..na bent jau aš nejaučiu, kad jam kas nors būtų atsitikę..daugiau šamanų nepažįstat?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:47 pm

msg:
Vadinasi daugiau nieko..Aš nemažai pažįstu, bet TIKRAI niekas nenorės, padėti..hm..o Elena pasikliauja spėju tik Daniel'iu..
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:49 pm

msg:
Ir turėtų..Mano sesuo susimovė. Ir ryškiai..Bet aš vyresnė..Irgi ryškiai. Daugiau patirties..Kažkada esu vieną atgaivinusi..
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:54 pm

msg
Kas tokia, Bonė? Dievaži, tada negali būti nieko lengviau..Lucy jauna, tad nebūtų sunku..O ko tu tikiesi? Dieve, pastaruoju metu, aš tokia gera..
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 6:57 pm

msg:
Na Emily kitas reikalas..Bet aš už ją vyresnė..Man keista, kad kaip neoriginalę Oliv ją sunkiai bandė prikelti..Tikriausiai kokį keistą burtažodį naudojo...Tai būtų skambėję kur kas puikiau, jeigu kviestumeis mane išgerti ir pasitūsinti, bet tiek to, aš pasistengsiu, kad ir kaip Elena manęs nekęstu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 7:06 pm

msg:
Ji manęs nevertina, netgi po to, kai rizikuodama savo dailia šikna, nuėmiau prakeiksmą savaip.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



laido riteris - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: laido riteris   laido riteris - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

laido riteris

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Laido princesė
» Matto laido galas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-