Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisthea's EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 thea's

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Natalee Sophia Benkly
Natalee Sophia Benkly


Pranešimų skaičius : 5009
Meilės : 72
Metai : 35
Gyvenvietė : Naujasis Orleanas.

thea's Empty
RašytiTemos pavadinimas: thea's   thea's Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 10:33 pm

thea's 2298111183
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

thea's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thea's   thea's Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 4:05 pm

Bitch please, trokstu demesio......
O jeigu rimtai, tai butu begalo faina, jeigu o6-16d. atlektumet i naktini kluba pamineti kiaunes, kitaip sakant Melissos Forbes gimtadieni ! Valanda nesvarbi, galit nors ir nuo ryto rinktis, tik svarbiausia bukit nusiteike pasigert ir uzsitusint iki galo, soooo, lauksim ;)
p.s. nebukit lievi ir ateikit..............
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


thea's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thea's   thea's Icon_minitimeŠt. 06 16, 2012 6:49 pm

Bonjorno, mon ami!

thea's Tumblr_lnxrrp2u5a1qmy75go1_500_large

Let's go to the beach, each
Let's go get away
They say, what they gonna say?
Have a drink, clink, found the bud light
Bad b-tches like me, is hard to come by
The patron on, let's go get it on
The zone on, yes, I'm in the zone
Is it two, three? Leave a good tip
I'mma blow off my money and don't give two sh-ts

Žinau, žinau, jog jums nusikaltau, tačiau koks tikslas čia rašyti, jeigu jūs, man gulint Havajų paplūdimyje ir kabinant karščiausius šio krašto vaikinus, nieko neveikiate? Taip, gavau keletą naujienų iš labai patikimo šaltinio, tačiau tai yra apibūdinama vienu žodžiu: BORING. Vieni šen, kiti ten, o veiksmą daro tik keletas pagrindinių žmonių. Ką, jums taip pat karšta ir sumąstėte visi slėptis rūsiuose? Deja, šito aš jums tai jau tikrai neleisiu, tad melskite Dievo, jog tai, ką pasiųsiu jūsų budinti, nebūtų baisiau už mane. O dabar keletas pikantiškų naujienėlių su saldžiu mano aštrialiežuviavimu.


What is love?
thea's 34qldl2thea's 2qipi51thea's 28t8kyb
SPOTTED: Mūsų žymioji miestelio viešnia Charlotte Tatia Petrova keliauja link pajūrio savo gležnai greitais žingsniukais. Kas gi čia dabar? Bėgi nuo tave vejančių problemų ar tiesiog stengiasi atrodyti sportiška? Bet ne čia esmė... Visi, norėdami ramybės, patraukė prie paplūdymio, tačiau, Charlotte‘s nemalonumui, Tyler‘is Lockwood‘as čia atsirado ir dar ko ko, bet ją sumaišė su kekšaite Katherine. Tyler‘i, nejaugi neatpažįsti, kurios kalaitės pereitos šimtus kartų, o kurios vis dar nori būti normalios? Rimtas pokalbis tarp šių dviejų nutrūko gana greitai, ir čia pasirodė Damon‘as Salvatore su savo žvėriškai seksualiu užpkaliuku ir dar apsinešęs burbonu! O ką gi liko Charlotte‘i daryti? Ogi šioji, nelaukdama, kol pasibaigs be veiksmo vykstantis pokalbis su Tyler‘iu, nuskubėjo pas Damon‘ą ir pradėjo kabinėtis prie to šikniaus. Kam on, nejaugi negalima daryti ko nors įdomesnio, apie ką liežuvis galėtų pats švelniai plakti ir man netektų išgalvoti įmantrybių pagražinti šiai situacijai?

What a hell?
thea's C5188thea's 9k9w10
SPOTTED: Jokio kito klausimo ir nelieka, kai tyčiomis ar netyčiomis išgirstu ar perskaitau, jog mieloji Lucy Benkly ir Sarah aptiktos kartu „besilinksminančios“ bibliotekoje. Tik nepagalvokite, jog jos pradėjo šokti striptizą ant bibliotekos stalą, deja.. Šios dvi, gyvenime minimos kaip šėlmės, neparodė savo grakščių užpakaliukų, kuriuos sapnuoja ne vienas vaikinukas, galėjęs juos paliesti. Bet rimtai, merginos, jūsų pokalbį girdėjo keletas mano ištikimų šaltinių ir buvo galima pasakyti, kad jūs tiesiogiai nuobodžiaujate! Kaip jums tai, ne gėda? Juk, vis dėl to, esate patrauklios, o viena iš jūsų, t.y. Lucy Benkly jau yra net susižadėjusi... O gal tai ir pakeitė ją? Gal šioji kalytė yra pasiutusi ir tiesiog vaikšto visur, kur įmanoma, ir apkrečia žmones nuobodumu? Mergytės, jei nesusitvarkysite, teks atskleisti pasauliui keletą jūsų paslapčių... O aš tai galiu padaryti, jūs žinote.

New deal?

thea's E6sjr7thea's 33wl16f
SPOTTED: Caroline Forbes ir Klaus Mikaelson visiškai netyčiukais susitiko Mystic Grill‘yje ir pasišnekučiavo gana maloniai. Nejaugi? Caroline yra tokia stipri moterėlė, jog sugebėjo atsilaikyti prieš visus Klaus grasinimus ir netgi atsikirsti. Norėčiau pasakyti ką blogo, tačiau šis pokalbis buvo vienas iš mano mylimiausių. Ir, nors pastebėjau, jog Nicklaus labai akivaizdžiai simpatizuoja Caroline‘ai, tai jam nesutrukdė jai grasinti ir ją pašiepti. Vyruti, gal su galva negerai? Ši mergina laisva, o jos kūnas kone rėkte rėkia, jog paimtum ją į savo glėbį! Ko dar lauki? O gal bijai, jog čia atsiras ir kokių nors konkurentų, kurių tu negalėsi nugalėti?

Love triangle or family reunion?
thea's Xbhlc9thea's E6sjr7thea's 2zfuc5t
SPOTTED: Russel‘as Mikaelson‘as labai smagiai sugebėjo kabinėtis prie mūsų visų mylimos blondinės. Kas ji? Labai gerai atspėjote, nes tai ir yra Caroline Forbes. Again. Tikriausiai tu, mergyt, labai žaviesi vaikinais, kurie už tave vyresni ir dar tokie keisti? Na, kad ir kaip bebūtų, tačiau Caroline pasirodė esą bailė ir į pagalbą ėmė bei išsikvietė savo puikųjį draugą, mūsų informatorių gerai žinomą, sekso dievaitį Aaron. Ką gi ką gi, šis nuotykis nesibaigia tuo... Aaron puolė ginti Caroline nuo... Taip, nuo to paties Mikaelson‘ų Russell‘o. Tik aš nelabai supratau. Kodėl gi, Aaron'ai, gini mūsų blondinę? Nejau ji geriau čiulpia nei Lucy? Oi, atsiprašau, tikriausiai pažeidžiau tavo skaudžiąją vietą, mat, kiek man teko girdėti, oralinis ne jai.. Tai, kaip išeina, Caroline Forbes nuo šiol tavo meilužė? Gražus vaizdelis, kai Caroline yra įvelta į tokį sunkų trikampį, kitu pavadinimu: Mikaelson‘ų trikampis. If you know what I mean.

Manyčiau, jog šiam kartui šių žinių jums pakaks net su kaupu. Kitą kartą pasistenkite man pranešti viską greičiau, ir tada sužinosite naujienas taip pat greičiau. O dabar turiu lėkti. Čiau, zuikiai. ;*
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


thea's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thea's   thea's Icon_minitimeTr. 06 20, 2012 10:06 am

MSG:
Buenos dias!

thea's 4q1zpethea's F3t2y0
SPOTTED: Taigi tataigi, žinau, jog manęs prašyta neskelbti Aaron'o pavardės, o dėl to jo paprašiau padaryti šį tą pikantiško, tačiau jis labai užsiėmęs su savo sužadėtine Lucy Benkly. Kur sugalvosite dar pasiglamonėti? Naktinio klubo stogas jums ne lova. O gal jau nusibodo lovos reikalai ir viską išbandysite naujai, ekstremaliose vietose? Tikiuosi taip, nes bus į ką pažiūrėti.
Tačiau neprisižaiskite, juk žinote, jog ne santuokoje gimę vaikai pasauliui atrodo per daug baisūs ir jie jų kratosi. Neprisižaiskite, nes tikriausiai bus kaip vienai merginai, kuri susilaukė vaikučio nuo mielojo Aaron'o ir kažkur dingo. Lucy, būk atsargi, nenorėčiau tavęs ieškoti pakastos kur po krūmais.

-M.G
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


thea's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thea's   thea's Icon_minitimeTr. 06 20, 2012 4:58 pm

BLOCKED ID MSG:
thea's 2igbwipthea's 23vi4qt
SPOTTED: Ir vėl gavau keletą įdomių laiškučių apie savo mylimiausio miestelio gyventojus. Kartais tie laiškučiai trukdo savo pypsėjimu, tad tenka šiaip ne taip atsiriboti, tačiau ne šį kartą. Mano ištikimieji šaltiniai pranešė, jog miesto centre pastebėta Melissa Forbes su mūsų galinguoju Russell'u Mikaelson'u. Ir ką gi jie ten veikė? Sudėjusi visas savo žinias pasakau, jog kaip maži vaikai pliuškenosi fontanėlyje ir šnekučiavosi apie viską ir nieką. Įdomus derinys, Russell'ai. Forbes'ų merginos tave labai traukia, argi ne? Be to, kada tapai tokiu linksmu vyruku? Tell me more about it.

-M.G.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



thea's Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: thea's   thea's Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

thea's

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-