Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisSEXPHONE ;D EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 SEXPHONE ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 6:20 pm

Alio arba rašykite sms :D
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 9:22 pm

SMS:
O... Štai kodėl nekenčiu mažų miestelių. Neabejoju, kad visas pasaulis žino, jog aš MF. Ar turėčiau žinoti? Pastaruoju metu gana populerus esu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 9:25 pm

SMS:
O, vis mėgsti žaist, Russel;D Malonu, kad tu:) Kokios problemos ar šiaip pasiilgai?:)
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 9:28 pm

SMS:
Nenuvertink savęs, Russ:) Kur esi?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 9:50 pm

SMS:
Kažkaip nemėgstu apie tai pasakot visiems:)
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 9:52 pm

SMS:
Sėkmės, brol:)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePir. 06 11, 2012 7:20 am

Sms:
-Deja ,bet jūsų numeriuko aš neturiu įsivedusi (: tad teks prisistatyti ,kaip tik mokate (:
Šarlotė
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePir. 06 11, 2012 7:26 am

Sms:
-Hmm jei ne Rebaka ,tai tada koks Russel gal ?(:
Šarlė
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePir. 06 11, 2012 7:33 am

Sms:
-Na matai kaip gerai :D Geriau nebūna ,o tu?(:
Šarlė
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePir. 06 11, 2012 7:37 am

Sms:
-Mat kaip ,bet abejoju ar tu ilgai slėpsiesi nuo kitų akių (: ankščiau ar vėliau vistiek visi sužinos kur tu(:
Šarlė
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePir. 06 11, 2012 7:52 am

Sms:
-Mhm.Em vėliau gal ir norėsiu (:
Šarlė
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePir. 06 11, 2012 9:22 am

SMS:
Mes pažįstami? Radau Jūsų numerį ir nepamenu iš kur jis:)
Sarah
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePir. 06 11, 2012 12:49 pm

SMS:
Spėju tai seniai buvo...:) Nelabai ir pamenu.
Sarah
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 9:16 am

SMS:
Russel... Kažkur girdėtas:) Gal ir pažįstu Tave:)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 9:30 am

SMS:
Na, matyt aš labai žinoma...:) Šiuo metu enu namo. Persikrausčiau į Mystic Falls, jei žinai, kur tai yra:)
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 4:03 pm

Bitch please, trokstu demesio......
O jeigu rimtai, tai butu begalo faina, jeigu o6-16d. atlektumet i naktini kluba pamineti kiaunes, kitaip sakant Melissos Forbes gimtadieni ! Valanda nesvarbi, galit nors ir nuo ryto rinktis, tik svarbiausia bukit nusiteike pasigert ir uzsitusint iki galo, soooo, lauksim ;)
p.s. nebukit lievi ir ateikit..............
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 10:34 pm

Dziugu ;)
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 11:04 pm

Na kolkas nieko ipatingo, o Tu ka ?:)
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeAntr. 06 12, 2012 11:09 pm

ooo, na galime ;)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeTr. 06 13, 2012 1:36 pm

SMS:
Puiku:) Tai lauksiu, Russell:)
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePen. 06 15, 2012 10:01 am

SMS:
Gal tai ir skambės apgailėtinai, bet brolis man niekada netrukdo:) Mystic Grily sėdžiu ir gaištu laiką su viena mergina. Kur tu?:)
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimePen. 06 15, 2012 10:08 am

SMS:
Gerai, kai tik baigsiu su ta mergina:)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 16, 2012 6:49 pm

Bonjorno, mon ami!

SEXPHONE ;D Tumblr_lnxrrp2u5a1qmy75go1_500_large

Let's go to the beach, each
Let's go get away
They say, what they gonna say?
Have a drink, clink, found the bud light
Bad b-tches like me, is hard to come by
The patron on, let's go get it on
The zone on, yes, I'm in the zone
Is it two, three? Leave a good tip
I'mma blow off my money and don't give two sh-ts

Žinau, žinau, jog jums nusikaltau, tačiau koks tikslas čia rašyti, jeigu jūs, man gulint Havajų paplūdimyje ir kabinant karščiausius šio krašto vaikinus, nieko neveikiate? Taip, gavau keletą naujienų iš labai patikimo šaltinio, tačiau tai yra apibūdinama vienu žodžiu: BORING. Vieni šen, kiti ten, o veiksmą daro tik keletas pagrindinių žmonių. Ką, jums taip pat karšta ir sumąstėte visi slėptis rūsiuose? Deja, šito aš jums tai jau tikrai neleisiu, tad melskite Dievo, jog tai, ką pasiųsiu jūsų budinti, nebūtų baisiau už mane. O dabar keletas pikantiškų naujienėlių su saldžiu mano aštrialiežuviavimu.


What is love?
SEXPHONE ;D 34qldl2SEXPHONE ;D 2qipi51SEXPHONE ;D 28t8kyb
SPOTTED: Mūsų žymioji miestelio viešnia Charlotte Tatia Petrova keliauja link pajūrio savo gležnai greitais žingsniukais. Kas gi čia dabar? Bėgi nuo tave vejančių problemų ar tiesiog stengiasi atrodyti sportiška? Bet ne čia esmė... Visi, norėdami ramybės, patraukė prie paplūdymio, tačiau, Charlotte‘s nemalonumui, Tyler‘is Lockwood‘as čia atsirado ir dar ko ko, bet ją sumaišė su kekšaite Katherine. Tyler‘i, nejaugi neatpažįsti, kurios kalaitės pereitos šimtus kartų, o kurios vis dar nori būti normalios? Rimtas pokalbis tarp šių dviejų nutrūko gana greitai, ir čia pasirodė Damon‘as Salvatore su savo žvėriškai seksualiu užpkaliuku ir dar apsinešęs burbonu! O ką gi liko Charlotte‘i daryti? Ogi šioji, nelaukdama, kol pasibaigs be veiksmo vykstantis pokalbis su Tyler‘iu, nuskubėjo pas Damon‘ą ir pradėjo kabinėtis prie to šikniaus. Kam on, nejaugi negalima daryti ko nors įdomesnio, apie ką liežuvis galėtų pats švelniai plakti ir man netektų išgalvoti įmantrybių pagražinti šiai situacijai?

What a hell?
SEXPHONE ;D C5188SEXPHONE ;D 9k9w10
SPOTTED: Jokio kito klausimo ir nelieka, kai tyčiomis ar netyčiomis išgirstu ar perskaitau, jog mieloji Lucy Benkly ir Sarah aptiktos kartu „besilinksminančios“ bibliotekoje. Tik nepagalvokite, jog jos pradėjo šokti striptizą ant bibliotekos stalą, deja.. Šios dvi, gyvenime minimos kaip šėlmės, neparodė savo grakščių užpakaliukų, kuriuos sapnuoja ne vienas vaikinukas, galėjęs juos paliesti. Bet rimtai, merginos, jūsų pokalbį girdėjo keletas mano ištikimų šaltinių ir buvo galima pasakyti, kad jūs tiesiogiai nuobodžiaujate! Kaip jums tai, ne gėda? Juk, vis dėl to, esate patrauklios, o viena iš jūsų, t.y. Lucy Benkly jau yra net susižadėjusi... O gal tai ir pakeitė ją? Gal šioji kalytė yra pasiutusi ir tiesiog vaikšto visur, kur įmanoma, ir apkrečia žmones nuobodumu? Mergytės, jei nesusitvarkysite, teks atskleisti pasauliui keletą jūsų paslapčių... O aš tai galiu padaryti, jūs žinote.

New deal?

SEXPHONE ;D E6sjr7SEXPHONE ;D 33wl16f
SPOTTED: Caroline Forbes ir Klaus Mikaelson visiškai netyčiukais susitiko Mystic Grill‘yje ir pasišnekučiavo gana maloniai. Nejaugi? Caroline yra tokia stipri moterėlė, jog sugebėjo atsilaikyti prieš visus Klaus grasinimus ir netgi atsikirsti. Norėčiau pasakyti ką blogo, tačiau šis pokalbis buvo vienas iš mano mylimiausių. Ir, nors pastebėjau, jog Nicklaus labai akivaizdžiai simpatizuoja Caroline‘ai, tai jam nesutrukdė jai grasinti ir ją pašiepti. Vyruti, gal su galva negerai? Ši mergina laisva, o jos kūnas kone rėkte rėkia, jog paimtum ją į savo glėbį! Ko dar lauki? O gal bijai, jog čia atsiras ir kokių nors konkurentų, kurių tu negalėsi nugalėti?

Love triangle or family reunion?
SEXPHONE ;D Xbhlc9SEXPHONE ;D E6sjr7SEXPHONE ;D 2zfuc5t
SPOTTED: Russel‘as Mikaelson‘as labai smagiai sugebėjo kabinėtis prie mūsų visų mylimos blondinės. Kas ji? Labai gerai atspėjote, nes tai ir yra Caroline Forbes. Again. Tikriausiai tu, mergyt, labai žaviesi vaikinais, kurie už tave vyresni ir dar tokie keisti? Na, kad ir kaip bebūtų, tačiau Caroline pasirodė esą bailė ir į pagalbą ėmė bei išsikvietė savo puikųjį draugą, mūsų informatorių gerai žinomą, sekso dievaitį Aaron. Ką gi ką gi, šis nuotykis nesibaigia tuo... Aaron puolė ginti Caroline nuo... Taip, nuo to paties Mikaelson‘ų Russell‘o. Tik aš nelabai supratau. Kodėl gi, Aaron'ai, gini mūsų blondinę? Nejau ji geriau čiulpia nei Lucy? Oi, atsiprašau, tikriausiai pažeidžiau tavo skaudžiąją vietą, mat, kiek man teko girdėti, oralinis ne jai.. Tai, kaip išeina, Caroline Forbes nuo šiol tavo meilužė? Gražus vaizdelis, kai Caroline yra įvelta į tokį sunkų trikampį, kitu pavadinimu: Mikaelson‘ų trikampis. If you know what I mean.

Manyčiau, jog šiam kartui šių žinių jums pakaks net su kaupu. Kitą kartą pasistenkite man pranešti viską greičiau, ir tada sužinosite naujienas taip pat greičiau. O dabar turiu lėkti. Čiau, zuikiai. ;*
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 16, 2012 8:23 pm

Sms
tik pažiūrėkit kas apsireiškė net nustebau kad dar pameni mane :)
Gyvenu patenkinamai tik gal kiek nuobodokai o kaip tu broleli? :)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


SEXPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SEXPHONE ;D   SEXPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 06 16, 2012 8:30 pm

Sms
sutapimų sutapimas aš taip pat esu MF :) gal aplankysi jai jau sakai kad gana slapukauti? :)
Atgal į viršų Go down
 

SEXPHONE ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-