Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisMilės meilės.♥ EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Milės meilės.♥

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeAntr. 12 06, 2011 9:52 pm

Bus norinčių?:)♥
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 4:34 am

Aš noriu. ;D
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 7:14 am

Ir iš ko norėtum?:D*
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 8:18 am

aš noriu, iš ko ?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 9:02 am

Galbūt meilių? Ar Russelas baisiai ištikimas? :)
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 10:56 am

Ūūūū, mani iš meeeeilių. ;D*
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:17 am

Owwww, oke :D O gal tu sumastyk? Nes nelabai įsivaizduoju į kur maždaug tu nori:D*
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:19 am

Hehe, o tu gal pasakyk, į kur man labiau reik žiūrėt? :D
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:20 am

Aš...susipainiojus kažkokia va:D Tai pirmiausia klausimas, rimtesnių meilių? nerimtų? ar pusėtinų?:D
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:24 am

Niaa, permąsčiau. :D Kadangi Bonė kažkokia giminė man, tai tu irgi būk giminė perpinta su meilia. :D
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:26 am

Gerai, davai ką nors pasiūlyk? Užmyluosiu lebai lebai, nes aš vis dar be įdėjų:D
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:27 am

Aš nieko gero nesumąstau šiuo laiku. :D
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:29 am

O maždaug būtent kokia giminė aš tau, puseserė ar dar kas? Labai tingiu tos bonės draugų ieškot:D
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:35 am

Mane priimsi?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:39 am

Tai žinoma, iš ko tik nori?;)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:40 am

Pasiūlytum iš draugių gal ką nors? ^^
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:42 am

Draugės, visada randančios apie ką pakalbėti tiek telefonu, tiek susitikusios. Šiaip susipažinusios jau senų senovej, ir jau spėjusios patapti netgi geromis draugėmis?;D
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:43 am

Man tinka ^^
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 11:44 am

Tai puiku tada :)
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeTr. 12 07, 2011 12:27 pm

Nu ok, pamąsčiau aš. ;D
Dar vieni atsitiktinai susipažinę priešingos lyties atstovai, kurie gal kiek krito vienas kitam į akį, įsižiebė labai maža simpatija, dėl kurios sukrito vieną kartą į lovytę ar kur kitur, o po tos nakties netyčia, laikui bėgant, išsiaiškino, jog yra propropropro pusbrolis and pusseserė, tad nuo to laiko tapo draugai, kurie pasišneka apie daug ką ir neištvėrę pasibučiuoja trumpai? ^^
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitimeKv. 12 08, 2011 8:18 am

Oj tinkaaa ir patinka <3 :D
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Milės meilės.♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milės meilės.♥   Milės meilės.♥ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Milės meilės.♥

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Ev meilės seilės **
» Bekos meilės
» Heaven's draugai ir meilės
» Adamo seilės meilės
» Caro meilės seilės and others

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šeima-