Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisShagri draugučiai EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Shagri draugučiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimePir. 11 28, 2011 11:40 am

Nu kas pirmas pasisiūlys iš bernų tas laimės mano meilią(jei aišku tik norės :DDD )
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 2:55 pm

O aš gal tikčiau iš kokių meilužiukų?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:05 pm

O butum istikimas draugas?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:10 pm

man atrodo nelabai jis būtų ištikimas ;DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:17 pm

Nu gerai mažu sugalvosi ką nors?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:18 pm

Čia tikiuosi jam?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:22 pm

tai ne tau :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:23 pm

O aš jau galvojau man vėl visą acc reiktu keist ;DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:25 pm

Nu Max galvok jai nori iš meilužių
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:27 pm

O kuo mane priimsi?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:30 pm

Kuo nori?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:32 pm

Norėjau iš meilių, bet jeigu tik vienam tai vienam.. tai lieka draugai arba priešai..
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:34 pm

Nu aš nesu tokia kad su vienu ir vienu.Nu jai nori meilių tai mažu ką nors sugalvosi?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:34 pm

Max geriau iš draugų
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:35 pm

Kodėl čia jau taip greit dėl Max apsigalvojai? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:37 pm

Nes nelabai noriu būt su Max iš meilių.O jai tu nenori tai susirasiu kitą,o jai ne tai būsiu vieniša.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:39 pm

O tai kodėl?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:45 pm

Nu todėl :DDDD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:46 pm

Nu gerai, aš tai nieko nesugalvosiu, nes rašiny rašau anglu ;DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:54 pm

Mhhh reikia pagalvoti truputį palauk
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 3:57 pm

Aha ;D
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 4:00 pm

Du buvusiai klasiokai,kurie kai būdavo klasėje visada sėdėdavi vienam suole.Po biškį pradėjo jų meilė augti.Vaikščiodavo susikibę rankom,o kai buvo jo gimtadienis jo draugai prašė,kad mes pasibučiuotume.Ir kai suaugome mes tapomia pora,kuri retkarčiais pasipyksta,bet susitaiko.

Nežinau aš igi nieko nesigalvoju.Tiks?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 4:03 pm

Tiks ;DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeAntr. 11 29, 2011 4:05 pm

Nu tai okis :)))
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitimeTr. 11 30, 2011 7:48 am

Nu tai iš ko mane ba aš jau čia nesusigaudau?
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Shagri draugučiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shagri draugučiai   Shagri draugučiai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Shagri draugučiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Saros mažieji draugučiai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šeima-