Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisbrrr brrr.  EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 brrr brrr.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeTr. 11 02, 2011 11:49 am

...
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 10:21 am

Sms::
Hmm. dar klausimu kyla?
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 11:34 am

Sms::
Neaisku dar.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 2:07 pm

sms::
Sveikutė
Taigi ką veiki mano drauge?
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 2:09 pm

sms:

Čia reiškė Draugė, suklydo mano telefonas.
O gal tu ne draugė man?

Russ.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 2:22 pm

sms::

Ai kad gana seniai turiu ji tikrai.Nemanau kad gresia tikrai.Tavo triukus žinau tai jau per tiek metu susiradau kaip nuo jų apsisaugoti.
Taigi labai smalsu ką veiki?
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 2:33 pm

sms::

Oh mieloji mano Rachele, tavo gyvenimas beveik visą žinau.Kada ir kur buvai, ką veikiai. Mano šnipukai tikrai puikiai dirba man. Taigi čia negrąsink savo juodaja magija. Bo tikrai vėliau ikąsiu tau ir net visą magija nepadės su tais vilko nuodais.
Tai perduok jam nuo manų labų dienu.Nemanau kad labai patiks jam.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 2:36 pm

sms::

Buvau tenais, ir žinok nelabai patiko.Nes nėra tavęs.
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 2:40 pm

sms::

Na čia kitkas dalykas kad neturėjau. Aš sakau kad visai nelinksma tenais nes tu pati nesikankini pragare...
Atgal į viršų Go down
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson


Pranešimų skaičius : 14012
Meilės : 78
Gyvenvietė : Savo name kuris netoli tavo...

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 2:45 pm

sms::

Žinai mane, aš niekada neklausau vyresniu....
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 6:17 pm

msg::

Labuka Rachel. Dar pameni kas esu aš? Nes jeigu ne, tai teks vėl prisistatyti su savo topinių prisitatymu. Lauksiu tavo atsakymo.

John....
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 6:38 pm

msg::

O pasirodo dar pameni mane.Nuostabu. ;)
Tai tik buvo pasiteirauti kaip pati laikaisi, nes jau nemažai laiko nebuvome susitike ar susiraše.Turėjau reikalu pats.


John...
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 6:51 pm

Sms::
Nesuprantu, koki biesa padarei man ?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:22 pm

msg::

Plėčiau savo žinojimo ribas truputi ir keliavau po pasauli kur galima rasti raganėlių... Nes juk pati žinai kad mėgstu tobulėti ir dar karta tobulėti ;)
Tai smagu girdėti kad gyveni gerai.Vis dar pati tobulini savo magijos žinias ar jau sustojai?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:27 pm

msg::

Na to ir neprašau tavęs.Užtenka ir kitų šaltinių man... taigi bendrauti noriu taip kaip anais laikais mokykloje kol jinai nesudegė,tinka tau??
Tikiuosi atsakymas bus teigiamas, nes nemanau kad galėčiau susitaikyti kad labai pasikeitus esi.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:31 pm

msg::

Tai tada per mūsų susitikima kuris manau bus greitu laiku, sužinosi kas like nepakite o kas pakito.Nemanau kad būsi daug žengus i tą juodą pusę kurią mėgsti naudoti savo tikslams...
Šeipsau tik smalsumo vedamas klausiu, jau kur šiuo laiku randiesi?Kokiam žemyne?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:37 pm

msg::

Pasitikslinau ar teks toli keliauti.Pasirodo visai netoli ir tikrai kai rasiu laisvo laiko,susirasiu tave.Taigi tikėkis atsiradimo už nugaros su plačia šypsena. Nemanau kad išsigąsi daug, nes poto teks kaip nors apsisaugoti nuo tavo galimo keršto...
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:41 pm

msg::

Čia patarimas ar grąsinimas?Jeigu pastarasis, tai tikrai sunerimsiu dėl to naujojo pasikeitimo.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:47 pm

msg::

Na tada tikrai bus būtina susitikti ir savo akimis isitikinti.
O tu dar moki taip pat gerai šokti ar jau tą i ką pakeitei?
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:49 pm

Sms::
Tai puiku.
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimePen. 11 04, 2011 7:37 am

SMS:
Atgaivink mano atmintį, nes kažkaip nepamenu.
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimePen. 11 04, 2011 7:49 am

SMS:
Kaip sau nori.
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimePen. 11 04, 2011 9:30 am

msg::

Tai tikrai puiku, kviesiu pašokti tave greitu metu. Ir atsakymo ne tikrai nenoriu girdėti, taigi lauk....

John...
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimePen. 11 04, 2011 11:29 am

msg::

Tai ką dabar veikinėji? Argi vėl pasakysi paslaptis?

John...
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias


brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitimePen. 11 04, 2011 11:42 am

msg::

Na čia tikrai smagu turėtu būti, norėčiau pamatyti visą tą vaizda. Aš esu smalsus ir idomu nešvarus reikaliukai...
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



brrr brrr.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: brrr brrr.    brrr brrr.  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

brrr brrr.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-