Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisDEADPHONE ;D EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 DEADPHONE ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Anonymous
Svečias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 10 15, 2011 8:43 pm

Laukiami visų skambučiai ar sms.


Paskutinį kartą redagavo JOHN DRUIT, Pen. 12 02, 2011 8:33 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 10 20, 2011 5:46 pm

DEADPHONE ;D 2n8bhgp

Sveikas, mielas žmogelone. ;*


Taigi, aš Tave kviečiu į Havajus, į savo didžiulį namą, kuriame vyks mano gimtadienio vakarėlis. Susidomėjai?
Na, tai prašau, skaityk toliau, nes šis vakarėlis tikrai nežada būti prastesnis už visų Hollywood žvaigždžių vakarėlius.
Ko tau reikia? Na, visų pirma, tai nusigaukite lėktuvu į Havajus, o tada jau lėkite ieškoti Aaron rezidencijos.
Kada? Pradžia spalio 21 dieną, o baigsime spalio 30 dieną. Maistu ir prieglobsčiu pasirūpins pats šio vakarėlio
šeimininkas
. Ką apsirengti? Žinot, dresscode šį kartą bus... Žaižaruojantys ir blizgantys drabužiai. Nesvarbu,
mėgsti blizgėti ar ne, tačiau atkeliavęs turi visas nuo galvos iki kojų žaižaruoti šviesose. Ką atsinešti? Ogi nieko,
nebent tik daug draugų ir geriausią nuotaiką, kuria pasiruošęs šėlti būsi!

LAUKIU JŪSŲ VISŲ BE GALO BE KRAŠTO!!!!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 6:32 pm

sms:
John?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:16 pm

sms:
Taip pamenu.(sun)
Gerai aš laikausi o tu kaip?
Kuo buvai užsiėmęs visą šį laiką?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:24 pm

sms:
Branguti savo galių išteklių tau neketinu pasakoti...
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:29 pm

sms:
Taip atsakymas bus teigiamas, bet aš pasikeičiau Johan tikrai pasikeičiau.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:34 pm

sms:
Patikėk aš pažengus daugiau nei tu manai.
Aš MF, o ką?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:39 pm

sms:
Taip... tau teks pasisaugoti manęs.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeKv. 11 03, 2011 7:44 pm

sms:
Mielasis čia greičiau grasinimas.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimePen. 11 04, 2011 6:08 am

sms:

Vis dar moku šokti. :DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimePen. 11 04, 2011 11:18 am

sms:
Visko gali būti... tad pažiūrėsiu.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimePen. 11 04, 2011 11:40 am

sms:
Tuoj pradėsiu kankinti nekaltus mane nervinančius žmones.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimePen. 11 04, 2011 11:43 am

sms:
Mielasis ne tavo nosiai nešvarūs reikalai.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimePen. 11 04, 2011 11:54 am

sms:
Tiesiog dabar gan keistas laikas aptarinėti tai su tavimi.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimePen. 11 04, 2011 12:06 pm

sms
taip.. kai užpuls depresija pasiguosiu. :DD
taip manau taip būtų geriau parašysiu kai nebus ką veikti. (sun)
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 11 05, 2011 8:24 pm

sms:
kaip nuotaikos?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 11 05, 2011 9:04 pm

sms:

Ne itin nuobodžiauju ką tik po mirties pabudau.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeŠt. 11 05, 2011 9:15 pm

sms;
Taip nelogiškai pasakiau. :D
Mh leisk atspėti vartaisi su kokia šliundra lovoje?Nes tai būtų labai tikėtina žinant tave meiluti.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 7:31 pm

sms:
Sakai turtini žinias? Neatsibodo žaisti su savo silpnom galiom?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 7:43 pm

sms:
Demonai?
Bendravimas?
Gyvi padarai?
Man rūpi viskas kas sukasi aplink mane tu esi tarp visų šių dalykų taigi prašyčiau nereikia nuvertinti manęs. Pagaliau galiu pasirūpinti savimi pati ir man nereikia slapstytis kaip ankščiau nuo stipresniųjų.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 7:54 pm

sms:
Oi tik ne pradėk. Žinau, jog tau patinku prisipažink. Nesikandžiosiu.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 7:58 pm

sms:
Oi atleisk man tavo draugystė nieko nereiškia. Tu man nei naudingas, nei esi tas kurio turėčiau bijoti.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeSk. 11 06, 2011 8:03 pm

sms:
Jokių dramų mielasis aš jų pakęsti negaliu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa7


Pranešimų skaičius : 1891
Meilės : 21

DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimeSk. 11 13, 2011 8:18 pm

sms :

sveikas, ką veiki ? (sun)

- E.
Atgal į viršų Go down
Aaron Hawtorne
Aaron Hawtorne
Come on, shake that ass for me!

Pranešimų skaičius : 14151
Meilės : 136
Metai : 1010
Gyvenvietė : oficialiai gyvena Havajuose, tačiau dabar nusprendė apsigyventi Mystic Falls'e

DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitimePir. 11 21, 2011 5:28 am

DEADPHONE ;D 105sgg8

Wanna party hard?

Ilgai netempsiu gumos ir pasakysiu, jog nuo 2011 - 11 - 25 iki 2011 - 12 - 03 Mystic Falls'o naktiniame klube vyks Aaron'o party, kuriame vyraus apsirengimo kodas " KAREIVIAI IR PROSTITUTĖS"! Atsineškit gerą nuotaiką ir apsirenkit pagal dresscode, kitaip dar imsit ir neįeisit vidun. Žodžiu, lauks jūsų linksmybės, mat bus ir grupė dainininkų, strptizo šokėjų. ;D*
Atgal į viršų Go down
http://viktorijoskampelis.blogspot.com/

Sponsored content



DEADPHONE ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DEADPHONE ;D   DEADPHONE ;D Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

DEADPHONE ;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» RUSS DEADPHONE

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-