Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisBe tobulumo tobulybė. EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Be tobulumo tobulybė.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Be tobulumo tobulybė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Be tobulumo tobulybė.   Be tobulumo tobulybė. Icon_minitimePen. 08 26, 2011 7:55 am

Nežinau, zuikiai, kaip šita aktorikė jums, bet man jin yra toooks nerealumas, kad dabar negaliu nustot žiūrėjus įvairių filmų su ja. Esmė ta, kad daugiausia, ji vis dėlto vaidina rimtuose, geruose filmuose. Bet su užduotimis kaip įkūnyti jos veikėją jį susitvarko nuostabiai. Nu ir jin man belenkoks grožis, netradicinis grožis, ne saldaininė, bet :)
Be tobulumo tobulybė. Normal_001


Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Kevin Foster
Kevin Foster


Pranešimų skaičius : 4006
Meilės : 44
Gyvenvietė : Mystic Falls

Be tobulumo tobulybė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be tobulumo tobulybė.   Be tobulumo tobulybė. Icon_minitimePen. 08 26, 2011 7:57 am

grožė (sun) ;)** jau ta šypsenėlė
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Be tobulumo tobulybė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be tobulumo tobulybė.   Be tobulumo tobulybė. Icon_minitimePen. 08 26, 2011 7:58 am

Jo, šypsenėlė jos tai žudanti ir kerinti :) man irgi tokia išskirtinė, bet graži iki begalybės :)
Ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce


Pranešimų skaičius : 7273
Meilės : 148
Metai : 30
Gyvenvietė : Mystic Falls

Be tobulumo tobulybė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be tobulumo tobulybė.   Be tobulumo tobulybė. Icon_minitimePen. 08 26, 2011 8:05 am

Kaip man ji patinka^^
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Be tobulumo tobulybė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be tobulumo tobulybė.   Be tobulumo tobulybė. Icon_minitimePen. 08 26, 2011 8:06 am

Man irgi! :)
ačiū ;*
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Be tobulumo tobulybė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be tobulumo tobulybė.   Be tobulumo tobulybė. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Be tobulumo tobulybė.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Foto albumai-