Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisColette's phone EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Colette's phone

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Natalee Sophia Benkly
Natalee Sophia Benkly


Pranešimų skaičius : 5009
Meilės : 72
Metai : 35
Gyvenvietė : Naujasis Orleanas.

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 06 27, 2011 9:49 pm

...


Paskutinį kartą redagavo COLETTE MITCHELL, Št. 01 07, 2012 10:48 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 10:07 am

Sms.
omg, omg.. Kate, tu gyva ir sveika, kaip man palengvėjo.
atleisk, viskas buvo taip komplikuota, kad neturėjau kada rašyt, tikrai nereikia į jokias policijos nuovadas kreiptis. aš taipogi gyva ir sveika, nesijaudink ir nesibaimink. Pala, o tai kokiam pasaulio krašte dabar randiesi?
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 10:23 am

Sms.
patikėk, tikrai nedaug trūko, kad tavo tokios spėlionės atsitiktų. norėjo nužudyt, bet per atsitiktinumą išsigelbėjau ir nešiau kojas iš ten. Oba, aš taipogi Mystic Falls'e.
Dėl ko jau galva svaigsta? Nesijaudink, mano brolelis turi visas savo galūnęs, sveikas ir gyvas taipogi. O dievuliau, tai tavo sesers jau nebėra?
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 10:35 am

Sms.
mhm, abu tam pačiam miestelyje. uch, pastarosios dienos buvo sunkios žiūriu visiems, man ir pačiai buvo mintys, kad jo jau seniai nebėra, bet pasirodo klydom. o ten tikrai buvo vaistai nuo skausmo, tu tuo įsitikinus? negąsdink taip manęs, neiškrisk dar netyčia kažko išgėrus...
nė lašelio kraujo kūne? wtf? dar ir taip gali būt? ;o įsivaizduoju, kad tikrai šiurpus vaizdas turėjo būti.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 10:48 am

Sms.
patikėk, aš irgi norėčiau visą siaubą užmiršti, bet abejoju ar pavyks. kiekvieną kartą vien pagalvojus arba ašaros upeliu arba didžiulė baimė.
bet tai.. negi gyvūnas taip sugebėtų? nei vieno tokio nežinau, kuris gertų žmogaus kraują, na apart šikšnosparnį, bet ir tai sakė, jog tik gyvūnų jie geria...
pala, nusiramink. pirma geriau pažiūrėk ką tu ten išgėrei, gal nei jokios narkotinės medžiagos.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 11:14 am

Sms.
rimtai? bet tai kai keistai, pakvietimo reikia.. vienu žodžiu, kažkokia nesąmonė čia, nu, bet kaip nors išgyvensim tam miestelyje, nes kažkaip kraustytis kitur nėr noro.
numirt niekas nenori. kai pažiūrėsim parašyk man. ;)
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 12:23 pm

Sms.
Na tai vat, reiks kada mum susimatyt. (nod)
Tu rimtai? Iš kur tada jas gavai? O.o
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 12:59 pm

Sms.
Tai kas ten per tabletės buvo?
Dabar nelabai galiu, užsiėmus...
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 5:00 pm

Sms.
aišku tada. na, gal nuo kelių tabletyčių tavo pilve nieko blogo nenutiks.
mhm, tu visiškai teisi, yra įsivėlęs vaikinas.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 5:29 pm

Sms.
Vadinasi nėr problemų dėl to.
Kad iš pirmo žvilgsnio taip, o dėl pamišėlio nepataikei. Jį sutikus suima nervai ir pyktis, tarsi jis iš vidaus erzintu...
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 7:01 pm

Sms.
Aš tą vargšelį jau buvau užsipuolus... net antausį gavo... bet kaip matau jis pats ne iš kelmo spirtas (nod)
sakyčiau rimtoka, bet kažkodėl nenorėčiau jo antrą kart sutikti, nenoriu taip greit naujam mieste pult į meiles... plius, jis keistokas, jo šypsenos nieko doro nežadančios.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 7:49 pm

Sms.
aš nesu žiauri, bet jis mane tikrai erzina ir pykdo...
taip sakai? dėl antro karto nežinau, gal nesmerksiu, nors aš ir nesmerkiu. kokia bebūčiau jis vistiek išsisuka ir neatsikabina, užtai ir sakau, kad keistai (nod) Dėl to nežinau ir tikrai nesiginčyju.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 8:58 pm

Sms.
Dėl šito tikrai pagalvosiu (sunshine)
Damn it, žinok net nebeatsimenu... rimtai aš jau tokia žiauri?
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 9:13 pm

Sms.
Būtinai, aš pati pabandysiu ką nors dar apie tai išpešti, bet jei ką sužinosi pranešk, man ir pačiai ne ką mažiau įdomu kas čia per nesąmonė.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 9:26 pm

Sms.
Mhm, keistenybių tikrai gana (nod). Okis, linkėjimus perduosiu, o dėl to gyvūno paklausiau jo, kažkaip jis man įtartinai gan, dėl to įėjimo irgi galėsiu paklaust.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 9:34 pm

Sms.
Man irgi taip atrodo (nod) aišku atsikapstysim, juk mes ne iš kelmo spirtos.;D
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 9:39 pm

Sms.
dėl įėjimo pasiteirausiu vėliau, matai jau įtarimai jam kyla, o plius nenori, kad kiščiau į tą kažkokią nesąmonę nosį, nes tai tik gandai :D
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 9:50 pm

Sms.
Tos pačios.;D Žinai ką, a tu nenori paklaust tos draugės, kuriai prireikė to pakvietimo, gal bent ji pasakys?
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 9:59 pm

Sms.
totali įdomybė.. ir dar tikėjausi ramaus gyvenimėlio, matos, kad jo čia tikrai nesulauksiu (nod)
Damian dėkoja už linkėjimus ir tau taip pat juos siunčia.;D
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePir. 07 04, 2011 10:07 pm

Sms.
Tai va va, žinau šitą. Bet ai, nesidomėsiu gal tuo nors ir kvaršins tai man galva, vis tiek kažkada tai išlįs į dienos šviesą net nepagalvojus.
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 5:58 am

Sms.
šiaip tai jo, nereiktų paskui baimintis kažko ir panašiai. Bet kokie paslaptingi visi aš negaliu...viskas siunčiam velniop tą temą, kai susitiksim galėsim dėl to pakalbėt.;D
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimeKv. 08 04, 2011 9:02 am

SMS:

Kvietimas į vakarėlį pas mane namuose ketvirtadienį tai reiškiasi rytoj.
Vakarėlio tema pūstos suknelės ir kostiumai.
Svarbiausia atsinešti puikią nuotaiką ir tikiuosi gerai praleisti laiką.
Nuo Jennifer. :)
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePen. 08 05, 2011 12:16 pm

sms:
Nieko tokio pasiskolinsi kažką iš manęs galėsi ir pasiimti jai labai patiks. (nod)
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimePen. 08 05, 2011 6:53 pm

sms:
Tai jap. :D
Atgal į viršų Go down
Lucy Benkly
Lucy Benkly
Silence speaks when words can't.

Pranešimų skaičius : 11758
Meilės : 669
Metai : 29
Gyvenvietė : Mystic Falls

Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitimeSk. 08 14, 2011 4:31 pm

sms:
patikėk, kad jis ale nesveikas ir visa kita.. pati įsitikinau kuo geriausiai jau. oho, ką radai tikrai prie visko prisideda, jis kažkoks... ką žinau.. kaip iš senų laikų nužengęs būtų.
bet ką aš radau, dar iki dabar negaliu patikėti ir paaiškinti jokiais faktais...aš sėdžiu vis dar šoke.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Colette's phone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Colette's phone   Colette's phone Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Colette's phone

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Amy phone
» Mel's phone
» Dan phone
» L'phone.
» Jennifer phone

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-