Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spend some freaking amazing time with the wilds!
 
rodiklisSay "Hi". And you will get no answer.  EmptyLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Say "Hi". And you will get no answer.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Anonymous
Sve?ias
Svečias


Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimeŠt. 05 21, 2011 7:25 pm

Text me,
call me,
love me.

;>
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:40 pm

SMS:
Sveika sis kaip laikaisi?
Atgal į viršų Go down
Charlotte
Charlotte


Pranešimų skaičius : 6209
Meilės : 63

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:50 pm

SMS:
Nieko gero užsivertusi reikalais ir panašiai.
Mums reikėtų kada susitikti, gal bent tada pailsėčiau nuo visų šitų nesąmonių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:51 pm

msg:
ohooo, sesė parklydėlė prisiminė manee.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 6:56 pm

msg:
Oh well, manau, kad Swynford'ės visgi užvaldys pasaulį. Tai kaip čia užsukt sugalvojau Pinki?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:01 pm

msg:
Aš tiek pat daug myliuosi, geriu ir flirtuoju..Pas senus draugus atvykau, o užsibuvau kur kas ilgėliau negu tikėtasi..Hm..Nuėmiau prakeiksmą, o šiaip daugiau nieko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:13 pm

msg:
Na aš sena šamanė, daug žinau, nebuvo sunku..O ir šiaip, iš kur tu tiek girdėjai apie mane?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:20 pm

msg:
RIMTAI? Koks vardas nenugirdai? Įdomu kodėl man nieko nesakė..
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:25 pm

msg:
Shit..Taip, teisingai, gerai manai..Girdėjau, kad kažkur netoliese klaidžiojo kažkokia originalė..Tikriausiai ji prikišo nagus..Tikiuosi tu nesiimi jos gaivinti?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:30 pm

msg:
Jie tiesiog pasikėlę šikniai..
Tikrai? Nes aš įtariu, kad ne..Juk žinai, kad galiu sužinoti, Oliv.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:37 pm

msg:
Tu man BEVEIK niekada nemeluoji. Vadinasi tu visgi tą burtažodį naudoji...
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:40 pm

msg:
Per daug aršiai gini. Viskas Olivia. Dabar tai tikrai sunervinai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:42 pm

msg:
Tu suknista idiotė! Netgi aš galėčiau turėt komplikacijų...
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:49 pm

msg:
Aš tiesiog negaliu pasakyti nieko kito. Tu mano sesuo..Mama prieš mirtį prašė, kad tavimi rūpinčiausi, negi tu tokia kvaila, kad tokias nesąmones darai?
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:53 pm

msg:
Išbandysi savo stiprumą, kai tikrai būsi stipri, o ne kai tokia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 7:55 pm

msg:
Tu varai mane iš proto, Olivia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:07 pm

msg:
Gal man išvanot tau šikną? Atliksiu kaip vyresnėlės pareigas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:10 pm

msg:
Bent jau kol kas neturiu noro tavęs matyti. Prisimeni paskutinius žodžius, kuriuos ištariau atsisveikinant? SAUGOK SAVE. Baik vieną kartą įrodinėti sau dalykus, rizikuojant tiek savo, tiek kito žmogaus gyvybe.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:15 pm

msg:
Visa mūsų šeima buvo idiotai ir tu idiotė, dar idiotė plius kalė. Nieko gero..TU RIZIKUOJI SVEIKAI? Ar tu bent žinai, kas yra sveikas rizikavimas? Nežinai, tai ir viskas. Dar čia pačiauškėk man, atimsiu visas galias, iki kol pasimokysi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:20 pm

msg:
Aš niekada ir neneigiau, kad nesu idiotė. O dėl prakeiksmo tai tu visiškai nieko nesuvoki. Jeigu man ir būtų kas nutikę, ten buvo daugiau žmonių, kurie tikrai galėjo mane apsaugoti, o ne vien mirusi vampyrė, nepatyręs jaunas vampyras ir žliumbiantis žmogus. Apskritai, aš už tave vyresnė, net prikeldama Lucy, tai padaryčiau, nes man daugiau negu Daniel'iui, kuris ten spėju turėtų pasirodyti arba jau yra..Nors ne nėra..Nes tu juk tai darei. Žodžiu aš už tave vyresnė, stipresnė, protingesnė, žinanti daugiau burtažodžių ir aplamai apsukresnė. Tad nedarau tokių dalykų, nes tai iščiulptų begales daug jėgų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:24 pm

msg:
Tu iš viso eik žiūrėti teletabių ir valgyti tabių kremo, mažiau čia čiauškus. Jokių. Aš tau draudžiu. Dar prisiliek prie jos ir...aš tikrai daugiau su tavimi nebebendrausiu. Prisiekiu Oliv.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:35 pm

msg:
Jam kur kas daugiau negu tau, jis įgudęs, todėl jis tikrai nemirs, jeigu tu lįsti, gali pridaryti nesąmonių. Tad rinkis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:41 pm

msg:
Bet jos neprikėlei, tad jaunesnė būdama nesugebėjai. Gerai, baigiu diskusiją. Gero tau kelio. Jeigu nesunku, neberašyk.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimePir. 05 23, 2011 8:45 pm

msg
Jeigu man būtų nusišikt, aš dar ir paskatinčiau tave ten veltis. Kaip manai, kodėl aš dabar tiesiog nebėgu ten? Juk Deimonas mano draugas, Eleną neseniai išgelbėjau, kodėl man neišgelbėjus ir Lucy, a? Nes žinau, kad po to man reikės gerų kelių savaičių atsigauti. O tu? Juk tu dar jaunesnė. Dabar tu nusilpusi ir jos neprikėlusi. Tai kvaila. Nusprendei visgi veltis? Gerai. Sėkmės. Bet aš tikrai nežiūrėsiu kaip mano sesuo miršta. Nori mirt? Mirk viena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Anketa8


Pranešimų skaičius : 1476
Meilės : 12

Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 12:17 pm

msg:
Tai gerai neberašyk daugiau. Būsi mirusi anksčiau, negu man teks sužinoti tai iš tikrųjų. :)
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Say "Hi". And you will get no answer.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Say "Hi". And you will get no answer.    Say "Hi". And you will get no answer.  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Say "Hi". And you will get no answer.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Phone's-